Missie van de Theosophical Society (Adyar)
Het dienen van de mensheid door het ontwikkelen van een zich steeds verdiepend inzicht in, en verwerkelijking van de tijdloze wijsheid, spirituele zelf-realisatie en de eenheid van alle leven.
Naar aanleiding van enkele opmerkingen en vragen in verband met de aan de activiteiten van de Vereniging verbonden kosten, besliste de Nationale Sectie om zich aan te passen aan de vereisten van onze moderne maatschappij en een kleine bijdrage te vragen als deelname in de kosten.
Alle activiteiten blijven toegankelijk voor alle geïnteresseerden, die we van harte verwelkomen om, samen met ons te zoeken naar wat echt belangrijk is in het leven: te zoeken naar de Waarheid.
Bijdrage vanaf 2016 | Voordrachten | Studieavonden |
---|---|---|
Leden | € 2 | Gratis |
Niet-leden | € 7 | € 2 vanaf de tweede maal |
Bijdrage vanaf 2016 | Voordrachten | Introduction à la Théosophie | Pensées de Krishnamurti | Studieavonden |
---|---|---|---|---|
Leden | € 2 | € 2 | € 2 | Gratis |
Niet-leden | € 7 | € 5 | € 5 | € 2 vanaf de tweede maal |
Don Miguel Ruiz: “De Vier inzichten” ISBN:987-90-202-8198-9
Zo luidt het Tolteekse recept om een gelukkig en vrij mens te worden. Deze verrassend eenvoudige, maar doeltreffende leefregels is gebaseerd op de oude Tolteekse wijsheid en wordt ons voorgesteld door Don Miguel Ruiz de auteur van dit boek en zelf van Tolteekse afkomst.
Als we deze vier inzichten radicaal en doeltreffend toepassen in ons dagelijks leven, gaan we alles door een heel andere bril bekijken. We zien in dat wijzelf de enigen zijn die ons eigen geluk en welzijn kunnen creëren. Nu leggen we de verantwoordelijkheid daarvoor vaak nog graag bij anderen.
Liefde is daarbij een overkoepelende energie, een allesdoordringende kracht die het leven kan veranderen van een hel in een hemel. De manier waarop Ruiz ons dit laat zien ligt zo voor de hand dat je je afvraagt hoe het mogelijk is dat we met zoiets eenvoudigs niet allang een begin hebben gemaakt.
Jan De Smedt is lid van onze loge.