Missie van de Theosophical Society (Adyar)
Het dienen van de mensheid door het ontwikkelen van een zich steeds verdiepend inzicht in, en verwerkelijking van de tijdloze wijsheid, spirituele zelf-realisatie en de eenheid van alle leven.
Naar aanleiding van enkele opmerkingen en vragen in verband met de aan de activiteiten van de Vereniging verbonden kosten, besliste de Nationale Sectie om zich aan te passen aan de vereisten van onze moderne maatschappij en een kleine bijdrage te vragen als deelname in de kosten.
Alle activiteiten blijven toegankelijk voor alle geïnteresseerden, die we van harte verwelkomen om, samen met ons te zoeken naar wat echt belangrijk is in het leven: te zoeken naar de Waarheid.
Bijdrage vanaf 2016 | Voordrachten | Studieavonden |
---|---|---|
Leden | € 2 | Gratis |
Niet-leden | € 7 | € 2 vanaf de tweede maal |
Bijdrage vanaf 2016 | Voordrachten | Introduction à la Théosophie | Pensées de Krishnamurti | Studieavonden |
---|---|---|---|---|
Leden | € 2 | € 2 | € 2 | Gratis |
Niet-leden | € 7 | € 5 | € 5 | € 2 vanaf de tweede maal |
Overal in de wereld vinden we bedevaartsoorden die gewijd zijn aan een verschijning van Maria. Wat zijn deze verschijningen en hoe kunnn we ze zien in het licht van de Tijdloze Wijsheid. Tijdens deze voordrcht krijgen we hier alle informatie over.